nedeľa 21. februára 2016

Recenzia: Dermacol Imperial MAKE-UP

Ahojte :) 

Moja prvá recenzia sa bude týkať hore spomínaným make-upom. Ide o  Dermacol Imperial MAKE-UP. V mojej kozmetickej zbierke sa nachádza číslo 1 a číslo 4. Nachádza sa v mojej zbierke pomerne dlho, ale málo kedy som ho naozaj použila. 
V poslednej dobe si na tvár nanášam len ľahké make-upy. Momentálne potrebujem tvár len zjednotiť. 

No začnem o make-upe. Tento make-up je hydratačný s výťažkom z orchidei. Mal by pleť upokojiť, prejasniť a zjednotiť. Hodvábne silikóny by mali dodávať jemnejší a hladší vzhľad. Dokonca je dermatologicky testovaný. 
Tento make-up má jemnú, ľahkú konzistenciu. 

 Ja osobne mám mastnú pleť a preto musím vybrať správny make-up. Ale to asi každý.
Tento make-up som zrovna kúpila úplne náhodne. Priznám, že som sa vtedy veľmi ponáhľala a tak som ich len zobrala a utekala zaplatiť. Vlastne aj to číslo 4 prišlo tak nejak s tým. Potrebovala som zrovna nejaký make-up tak som si rovno kúpila dva také isté. No pri tom druhom som si už číslo nepozrela, myslela som si že to bude také isté, predsa to bolo v jednej rade. 
Zabudla som spomenúť,  prečo som si tento make-up kúpila. Z každej strany som počula aký je super, ako pekne vonia a aká s ním budem spokojná. Tak som si povedala, prečo nie? 

No začnem už s mojimi skúsenosťami s ním. 
Nemám rada make-upy, ktoré sú hydratačné. I keď ich dobre prepudrujem, stále sa cez deň veľmi mastím. A tento make-up práve hydratačný je. A ak mám povedať pravdu, tak mi vyhovuje. 
Tvár mi pekne zjednotí ale keďže má takú ľahkú konzistenciu tak moc dobre nekryje. 
Najprv som mala zmiešané pocity, pretože po nanesení som sa leskla. A ja lesk na svojej tvári nemám rada, čo je aj dôvodom prečo si nedávam rozjasňovač. 
Make-up som samozrejme ako je mojim zvykom prepudrovala. Lesk zmizol, no bála som sa ako to bude o hodinu, dve. Bola som veľmi prekvapená, keď som zistila, že sa po ňom vôbec nemastím. 
Toto bola moja prvá pozitívna reakcia na neho. Druhá bola príjemná vôňa. I po nanesení bola vôňa cítiť, ale nie tak aby mi to prekážalo. 
Make-up sa príjemne nanáša prstami, štetcami a pod. 
Ako bolo spomenuté, mám číslo 1 a 4. Práve číslo 1 používam na celú tvár a s číslom 4 tvár kontúrujem. Musím sa priznať, že aj na samotné kontúrovanie mi tento make-up vyhovuje. 

Sama za seba tento make-up vrelo odporúčam aj dievčatám, ktoré majú mastnú pleť ako ja. 
Veď predsa za skúšku nič nedáte. :) 

Ďakujem za prečítanie a teším sa opäť na ďalšiu recenziu. 
Ahojte! :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára